ПЕРСПЕКТИВИ ВИКОРИСТАННЯ АГРОПРОМИСЛОВИХ ВІДХОДІВ У ДИЗАЙНІ ОЗДОБЛЮЮЧИХ ЕКО-МЕТЕРІАЛІВ ДЛЯ ОПОРЯДЖЕННЯ ІНТЕР’ЄРІВ
DOI:
https://doi.org/10.32347/2221-9293.2020.17.52-57Ключові слова:
агровідходи, костра конопляна, теплопровідність костри, звукопоглинання костри, еко-будівництво, еко-дизайнАнотація
У статті розглядається можливість використання відходів агропромислової галузі для виготовлення будівельних еко-матеріалів для опорядження інтр’єрів. Відомо, що після переробки агророслин близько 40% відходів утилізують невикористаними. Використання цих відходів забезпечить будівництво новими еко-матеріалами і частково вирішить питання покращення клімату планети. Окремо розглядається можливість розробка та дизайн матеріалів із технічної коноплі. Наведено приклади дизайну оздоблюючих матеріалів.
Посилання
Список джерел
С.О. Апостолюк. Промислова екологія. Київ: Знання, 2012. с.13
Prabesh KC. HAMK 2016. Hempcrete Noise Barrier Wall for Highway Noise Insulation. Hämeenlinna Degree Programme in Construction Engineering Environmental Technology. 2016
Evrard, A. Hemp Concretes: A Synthesis of Physical Properties. 2003.
IFC World Bank. Застосування відходів агропромислового комплексу. Київ 2013
Козак Н. Ф. Питання дослідження колористики міст як складної динамічної системи / Н. Ф. Козак // Містобудування та територіальне планування : наук.-техн. зб. / Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. ; відп. ред. М. М. Осєтрін. – Київ : КНУБА, 2015. - Вип. 57. - С. 218-222.
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2021 Труш Наталія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).